Szakképzés Európai Hete

 

Az Európai Bizottság 2018. november 5-étől 9-éig meghirdette a Szakképzés Európai Hetét, melynek keretében a csatlakozott oktatási intézményekben megrendezett események révén kívánja népszerűsíteni a színvonalas szakismereteket biztosító és minőségi munkahelyek betöltését lehetővé tévő szakoktatást és szakképzést.

Részletekről a Szakképzés Európai Hetének honlapján tájékozódhatnak az érdeklődők!

Iskolánk 2018. november 7-én, szerdán 8.00 - 16.00 óra között

a következő vetélkedővel veszi ki részét ebben a törekvésben.

"Szakma SPARTAN - 10+2 próba", avagy szakmai kompetenciák kipróbálása
Spartan típusú akadályverseny

Az eseményen szeretnénk bemutatni iskolánk összetett szakmai profilját. Az érdeklődőknek lehetőséget biztosítunk olyan alapkészségek kipróbálására, amely az adott szakképesítés megszerzése és gyakorlása során szükséges.

Az egészségügy, a pedagógia, a faipar és a sport ágazathoz kapcsolódó szakképesítéseink iránt érdeklődők különböző feladatok megoldásával próbálhatják ki szakmai rátermettségüket. A feladatokat sikeresen megoldók (a 10+2 próbát teljesítők) jutalomban részesülnek.

NAGY SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT!

JELENTKEZNI A HELYSZÍNEN LEHET!

 

 

Comments are closed.