Tanáraink

NévSzakFogadóóra
Rozmán Sándor - intézményvezető testnevelés, történelem Péntek 4. óra
Décsy Zsolt - intézményvezető-helyettes angol nyelv Hétfő 3. óra
Tóthné Kulcsár Ibolya - intézményvezető-helyettes pedagógia, történelem, könyvtár Csütörtök 3. óra
Bánhegyiné Balázs Ágnes pedagógia, egészségügyi oktató Hétfő 4. óra
Beczőkné Péter Szilvia testnevelés, gyógytestnevelés Hétfő 3. óra
Belső Gyöngyi pedagógia, történelem Kedd 2. óra
Bertalan Beáta földrajz, testnevelés Csütörtök 2. óra
Békefi Adrienn szociálpedagógia Szerda 6. óra
Borvári Ágota faipari mérnöktanár Péntek 3. óra
Bubits Róbertné magyar, ének Kedd 3. óra
Csóbor Péter faipari szakoktató Hétfő 4. óra
Deákné Janzsó Emília történelem, ének Szerda 5. óra
Dezse Dóra egészségügyi oktató Hétfő 6. óra
dr. Molnárné Béres Marianna egészségügyi szakoktató Hétfő 7. óra
dr. Süléné Nagy Edit magyar Kedd 2. óra
Egyed Henrietta angol nyelv Csütörtök 2. óra
Gyarmati Péter faipari mérnöktanár Hétfő 6. óra
Gyulasi László matematika, fizika Szerda 4. óra
Horváth Dániel testnevelés Szerda 4. óra
Horváth Tamás faipari mérnöktanár Csütörtök 3. óra
Horváthné Szalai Magdolna egészségügyi szakoktató Csütörtök 3. óra
Juhászné Illés Zsuzsanna matematika, fizika Csütörtök 4. óra
Kanta Veronika egészségügyi szakoktató Péntek 3. óra
Kámán Szilvia német nyelv, magyar Szerda 3. óra
Kiss Attila magyar, történelem Hétfő 3. óra
Kránicz Elemérné biológia, egészségügyi szakoktató Kedd 3. óra
László Szilvia egészségügyi oktató Csütörtök 5. óra
Ledniczky Anikó matematika, informatika Csütörtök 4. óra
Mozsdényi Attila faipari mérnöktanár Csütörtök 4. óra
Mrakovics Ildikó biológia, rajz Hétfő 2. óra
Nagy Attila földrajz, testnevelés Hétfő 4. óra
Németh László informatika, matematika
Panácz György faipari mérnöktanár Szerda 3. óra
Pataki Csilla német nyelv, történelem Kedd 2. óra
Pálffy Lívia kémia, biológia Hétfő 5. óra
Rikkné Musitz Gabriella magyar Hétfő 3. óra
Szabó Tünde német nyelv, történelem Szerda 4. óra
Szakonyi Edit francia, történelem Hétfő 3. óra
Szekér Zsuzsanna magyar, történelem Hétfő 4. óra
Szimacsek Petra német nyelv Kedd 4. óra
Szőgyör Péter testnevelés Hétfő 2. óra
Tápai Béla informatika, matematika, fizika kedd 4. óra
Tóthné Pers Andrea angol nyelv Kedd 6. óra
Tótiván Bernadett matematika, történelem Kedd 5. óra
Vaspöri Erika angol nyelv Hétfő 5. óra
Vízvári György faipari szakoktató Csütörtök 3. óra

Csengetési rendünk

ÓraIdőpont
1. óra 7:50 - 8:35
2. óra 8:45 - 9:30
3. óra 9:40 - 10:25
4. óra 10:40 - 11:25
5. óra 11:35 - 12:20
6. óra 12:30 - 13:15
7. óra 13:25 - 14:05
8. óra 14:15 - 15:00