Tanáraink

NévSzakFogadóóra
Rozmán Sándor - intézményvezető testnevelés, történelem Kedd 4. óra
Décsy Zsolt - intézményvezető-helyettes angol nyelv Szerda 3. óra
Tóthné Kulcsár Ibolya - intézményvezető-helyettes pedagógia, történelem, könyvtár Hétfő 2. óra
Bánhegyiné Balázs Ágnes egészségügyi oktató Hétfő 3. óra
Beczőkné Péter Szilvia testnevelés Csütörtök 5. óra
Belső Gyöngyi pedagógia, történelem Szerda 5. óra
Bertalan Beáta földrajz, testnevelés Szerda 3. óra
Békefi Adrienn szociálpedagógia Kedd 5. óra
Borvári Ágota okl. faipari mérnök, faipari mérnöktanár Hétfő 5. óra
Bubits Róbertné magyar, ének Szerda 6. óra
Csóbor Péter faipari szakoktató Csütörtök 1. óra
Deákné Janzsó Emília történelem, ének Szerda 7. óra
Dezse Dóra egészségügyi oktató Kedd 5. óra
dr. Gergye Ferencné egészségügyi oktató Kedd 3. óra
dr. Molnárné Béres Marianna egészségügyi oktató Szerda 7. óra
dr. Süléné Nagy Edit magyar, népművelő Kedd 5. óra
Egyed Henrietta angol nyelv Csütörtök 3. óra
Gyarmati Péter okl. faipari mérnök, faipari mérnöktanár Kedd 5. óra
Gyulasi László matematika, fizika Hétfő 7. óra
Horváth Dániel testnevelés Hétfő 2. óra
Horváth Tamás faipari mérnöktanár Kedd 6. óra
Horváthné Szalai Magdolna egészségügyi oktató Csütörtök 1. óra
Juhászné Illés Zsuzsanna matematika, fizika Csütörtök 5. óra
Kanta Veronika egészségügyi oktató Kedd 4. óra
Kámán Szilvia német nyelv, magyar Szerda 5. óra
Kiss Attila magyar, történelem Hétfő 6. óra
Kránicz Elemérné biológia, egészségügyi oktató Kedd 1. óra
László Szilvia egészségügyi oktató Hétfő 2. óra
Ledniczky Anikó matematika, informatika Kedd 2. óra
Mozsdényi Attila okl. faipari mérnök, faipari mérnöktanár Hétfő 1. óra
Mrakovics Ildikó biológia, rajz Kedd 3. óra
Nagy Attila földrajz, testnevelés Hétfő 3. óra
Németh László informatika, matematika Kedd 2. óra
Panácz György faipari mérnöktanár Kedd 7.óra
Pataki Csilla német nyelv, történelem Hétfő 5.óra
Pálffy Lívia kémia, biológia Kedd 1. óra
Rikkné Musitz Gabriella magyar Szerda 5. óra
Szabó Tünde német nyelv Hétfő 7. óra
Szakonyi Edit francia, történelem Hétfő 5. óra
Szekér Zsuzsanna magyar, történelem Kedd 2. óra
Szimacsek Petra német nyelv Hétfő 3. óra
Szőgyör Péter testnevelés Csütörtök 5. óra
Tápai Béla informatika, matematika, fizika Szerda 6. óra
Tóthné Pers Andrea angol nyelv Kedd 3. óra
Tótiván Bernadett matematika, történelem Hétfő 4. óra
Vaspöri Erika angol nyelv Hétfő 4. óra
Vízvári György faipari szakoktató Csütörtök 10-11 óra között